dostawa, płatność, zwroty

1) Dostawa

1.1 Za pośrednictwem firmy kurierskiej

Jest to szybki sposób dostawy (możliwość dostarczenia w 24h-48h). Warunki dostawy przedstawiono poniżej w tabeli:

wartość zamówienia płatność przelewem Pobranie (płatne przy odbiorze przesyłki) przesyłka ekspresowa pobraniowa   gotówka
Paynow, (m.in. karta kredytowa)

dla instytucji budżetowych

przelew 14dni

0-1600zł 16,90zł-24,99zł koszt podstawowy + 7zł 59,99zł system sklepu przelicza indywidualnie 24,99zł
powyżej 1600zł* GRATIS 7zł 59,99zł system sklepu przelicza indywidualnie GRATIS

 

1. Dostawa zamówienia trwa od 1 do 2 dni roboczych (przelew zwykły, pobranie). Jest to czas potrzebny zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostarczenie.

 

2.Termin dostarczenia przesyłki ekspresowej pobraniowej GLS Express

Jeśli zamówienie zostało złożone do godziny 12:00 to kurier firmy GLS Express dotrze do Ciebie z paczką, już następnego dnia roboczego, a jeżeli zamówienie zostało złożone po godz. 12:00 to dostawa nastąpi do 2 dni roboczych.

Ważne! GLS Express dostarcza paczki od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

Za zamówiony towar płacą Państwo gotówką lub blikiem kurierowi przy dostawie.

 

3. Kurier przelew 14 dni wyłącznie dla instytucji budżetowych np. szkoły, przedszkola, urzędy publiczne. Dostawa zamówienia trwa od 1 do 2 dni roboczych. Jest to czas potrzebny na przygotowanie paczki oraz jej dostarczenie.

 

4. Odbiór osobisty 0zł (pon.-pt. w godz. 9:00-17:00) po dokonaniu zakupu zostaną Państwo poinformowani e-mailem lub telefonicznie o gotowości towaru do odbioru z magazynu (płatność przelew -odbiór po zaksięgowaniu środków lub gotówka).

*sklep może naliczyć dodatkowe opłaty za wysyłkę dla przesyłek gabarytowych typu np. korek ekspandowany o dużej wielkości lub wadze, lub inne przedmioty o dużej wadze gabarycie, jednakże opłata końcowa będzie widoczna w koszyku dostaw.

5. Wysyłamy towary do innych krajów europejskich w celu podania kosztów dostawy prosimy o kontakt na adres info@korkowo.eu lub telefonicznie pod numer +48 576 600 450

 

Co warto wiedzieć o przesyłce

Kurierzy w pierwszej kolejności obsługują firmy oraz instytucje, dlatego korzystne może okazać się podanie adresu miejsca pracy. Podanie numeru telefonu ułatwi kurierowi kontakt.

Wszelkie pytania dotyczące wysyłki prosimy kierować e-mail na adres info@korkowo.eu lub telefonicznie pod numer +48 576 600 450

Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.

 

Celem zmaksymalizowania szansy by zakupy dotarły do Ciebie na następny dzień należy:

  • złożyć zamówienie do godziny 12:00 
  • wybrać express,

 

  • płatność w systemie Paynow jako formę płatności (w takim wypadku nie musimy czekać na wpłynięcie pieniędzy na konto, zamówienie zrealizujemy możliwie szybko, jednakże nie dajemy gwarancji na dostawę następnego dnia roboczego)

W dużych miastach większość tak zamówionych przesyłek dotrze w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (dotyczy dni roboczych).

W wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacjach czas dotarcia wysyłki może ulec przedłużeniu o kilka dni (szczególnie w okresie świątecznym).

 

6. Sposoby płatności

6.1 Płatność dokonywana przez klienta przed wydaniem towaru może być realizowana na dwa sposoby:

Szybka płatność Paynow
Jest to wygodny i szybki sposób płatności, dzięki któremu zapłata dociera do Sklepu w ciągu 1-2 godzin, umożliwiając szybką wysyłkę; transmisja danych w trakcie korzystania z Paynow odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości. Zapłacisz za zamówienie bezpośrednio ze swojego banku, przelewem, blikiem lub kartą płatniczą.

6.2

Przelewem na konto Sklepu KORKOWO


MBank.  nr: 20 1140 2017 0000 4102 1286 6710

W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia, podany w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Dane do przelewu:
KORKOWO
ul. Andersa 18/4
81-831 Sopot

 

 

Przed wysyłką koniecznie prosimy o informację email o zwrocie towaru, przesyłek za pobraniem nie przyjmujemy.

 

Adres do zwrotu:

Korkowo

ul. Filtrowa 5

84-208 Kielno

link do formularza zwrotów:/uploads/zwroty/oswiadczenie%20o%20odstapieniu%20od%20umowy%20zawartej%20na%20odleglosc.pdf

Reklamacje:

Czas na reklamację z tytułu rękojmi wynosi 2 lata rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców.

Towar pakujemy z bardzo dużą starannością, przed wysyłką wszystko jest starannie sprawdzane.

Każda paczka jest ubezpieczona, jednakże towar należy sprawdzić, w obecności kuriera w przypadku szkody należy spisać protokół szkody na druku przewoźnika, prawidłowo wypełnić np. znaki ostrzegawcze szkło, góra, opakowanie tekturowe, zabezpieczenia dodatkowe, itp.

Po wypełnieniu dokumentu skan należy przesłać na adres email : info@korkowo.eu , w celu wdrożenia procedury reklamacyjnej, tak abyśmy mogli wysłać ponownie towar do Państwa.

W przypadku nie wypełnienia protokołu szkody, przewoźnik może nie uznać reklamacji, dla tego zachęcamy do wypełnienia w dokumentu.

Dodatkowe informacje:

Przyjmujemy reklamację zwroty tylko po wcześniejszej informacji email: info@korkowo.eu o zaistniałym problemie.