klej do korka wodny 5kg

klej do korka W220 wodny 5kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • Cena netto: 20,32 zł / szt. 49,99 zł 24,99 zł / szt.
  • szt.

zużycie 5kg - ok. 12m2

korkowo-przelewy-karty-kredyt

Darmowa dostawa od kwoty 1600zł*

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Bezpośredni importer z największych Portugalskich i Hiszpańskich fabryk.

 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

klej do korka W220 wodny 5kg

Klejenie powierzchni klejem wodnym

Aby cały proces wykonać prawidłowo, ściana z korka przed jego naklejeniem musi zostać prawidłowo przygotowana, by klejenie korka przebiegało bez komplikacji. Jak tego dokonać? Podłoże musi zostać uprzednio przygotowane, czyli pozbawione kurzu, pyłu i starych farb. Oprócz tego ściana korkowa nie powstanie na powierzchni wilgotnej i mimo że mamy do czynienia z klejem wodnym, podłoże musi być odpowiednio osuszone. Poza tym płyty korkowe klejone do podłoża muszą przebywać w tym samym pomieszczeniu (w celu zaaklimatyzowania się) przez okres około doby, zanim zostaną naklejane na powierzchnię. W zależności od powierzchni płyt klejonych klej nanoszony może być przy użyciu wałka lub pędzla. Nie należy również zapominać o właściwym docisku płyt do podłoża, gdyż będzie to decydować o ich trwałym przyleganiu do niego.

 

Jak przebiega łączenie płytek z panelami?

Do tego celu musi zostać użyty korek dylatacyjny. Dlaczego? Dlatego, że zawsze musi pozostać pewna szczelina pomiędzy różnorodnymi powierzchniami, no i każda z nich pracuje na swoim podłożu. Sama szczelina spełnia swoje zadanie, ale niestety nie wygląda atrakcyjnie, więc musi zostać użyty korek dylatacyjny, albo korek w płynie, który wypełni szczelinę i zachowa właściwości korka.

Jak widać, łączenie płytek z panelami, czy nawet taką powierzchnią, jaką jest lita ściana korkowa, nie jest wcale trudne, raczej jest to zadanie stosunkowo łatwe do wykonania.

Oferujemy Państwu także doradztwo, jakie zapewnia nasz sklep korkowo. Od pracujących u nas fachowców można wiele się dowiedzieć o takich materiałach, jak mata korkowa oraz o sposobie jej montażu, który zwykle wykorzystuje klej do korka ściennego i powoduje, że korek na ścianę będzie w sposób niezwykle trwały trzymać się danej powierzchni. Jeżeli mają Państwo inne oczekiwania, pragniemy zaproponować korek samoprzylepny, który zdecydowanie zdejmuje z Państwa obowiązek samodzielnego klejenia korka, czy też wzywania do tej operacji specjalistów. Tak samo łatwo przedstawia się łączenie płytek i paneli korkowych, które w tym przypadku zastępuje korek samoprzylepny. Staje się to łatwe i możliwe do wykonania przez osoby, które nie miały wcześniej z tym kontaktu.

Nasz sklep z korkiem dysponuje wszelkimi jego rodzajami, posiadamy produkty pozwalające na łączenie płytek z panelami oraz dysponujemy klejami różnego rodzaju, ale tylko markowych i sprawdzonych producentów. Poza tym w sklepie korkowo znajdą Państwo także inne akcesoria korkowe, jak podkład korkowy, podkładki korkowe oraz inne ciekawe inspiracje z korka.