korek aglomerowany stożkowy 38x30/25mm

korek do butelek 38x30/25mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h

wysokość: 38mm

średnica górna: 30mm

średnica dolna: 25mm

 

Korki do butelek wytwarzamy pod indywidualne zamówienie klienta. Do wyceny takiego korka potrzebujemy rysunek techniczny lub podanie wymiarów całkowitych. Na podstawie przesłanych danych o wielkości średnicy i wysokości korka oraz ilości docelowej przedstawiamy Państwu ofertę. Minimalnym zamówieniem produkcyjnym dla korka do butelki jest ilość zazwyczaj 1000 sztuk. Wynika to z procesu ustawienia maszyn, wykonania wielu prób aby korki do butelki czy zatyczki korkowe były idealnie dopasowane.

 

Jak dopasować korki do butelki ?

 My Ci w tym pomożemy, producent korka Korkowo wykonuje usługi dobrania odpowiedniego korka do naczyń szklanych, pojemników, szkła ozdobnego, probówek itp. artykułów. W tym celu nasi wyspecjalizowani pracownicy na innego typu maszynach do obróbki korka stworzą idealny korek dla Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać nawet jeden korek do butelki.

 

Z czego robi się korki do butelek?

Produkujemy je ze specjalnie wyselekcjonowanych bloków korkowych o dużej gęstości i odpowiednim uziarnieniu. Nie każdy surowiec nadaje się do wyrobu takiego korka. Dla tego importujemy najwyższej jakości korek z Portugalii i Hiszpanii ze sprawdzonych fabryk. Następnym etapem produkcyjnym jest pocięcie korka na odpowiedni wymiar tak aby mógł trafić do maszyn produkcyjnych, które formują jego kształt pod dany wymiar.

 

Korek dokładność i precyzja etap końcowy produkcji

Każdy korek zostaje poddany szlifowaniu i polerowaniu, tak aby słoik z korkiem czy karafka z korkiem były szczelnie zamknięte i żadna substancja nie mogła się z niego wydostać. Dodatkowo zostaje poddany czyszczeniu w specjalnie do tego przystosowanych maszynach. W zależności od potrzeb klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć korek, uodpornić go dla różnych substancji typu alkohol, perfumy, olej napędowy, itp.. Dzięki temu butelki szklane z korkiem lub słoiczki z korkiem będą szczelne dla danych cieczy.

 

Zadowolenie klientów z naszego korka

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam współpracować z największymi odbiorcami nie tylko w Polsce ale w całej Europie, najczęściej nasi kontrahenci wykorzystują korek jako korki do butelek szklanych, korki do probówek, korek do karafki czy korek do słoika. Wyroby z korka mają bardzo dużo zastosowań.

 

Zatyczki korkowe idealne dla każdego naczynia szklanego

Produkujemy zatyczki korkowe do słoików w różnych rozmiarach, wymiary zatyczki korkowej możecie przesłać sami na podstawie poniższego rysunku lub drugą opcją jest przesłanie do nas naczynia szklanego a my dopasujemy idealne korki do butelki lub innego pojemnika.

 

zatyczka korkowa

 

Zatyczka korkowa stożkowa

                         Wymiary:

Rozmiar X – średnica górna zatyczki korkowej

Rozmiar Y – średnica dolna zatyczki korkowej

Rozmiar H – wysokość zatyczki korkowej

 

Na podstawie tych danych oraz ilości docelowej przygotujemy dla Państwa ofertę handlową na zatyczki korkowe według podanych parametrów.

 

Produkujemy również zatyczki korkowe w kształcie Grzybka

W celu wyceny takiej zatyczki korkowej prosimy o podanie ilości oraz wymiarów zgodnie z poniższą instrukcją graficzną.

 

zatyczka korkowa grzybek

Zatyczka korkowa w kształcie Grzybka

 

                         Wymiary:

Rozmiar X – szekorkość górna zatyczki korkowej

Rozmiar Z – średnica górna zatyczki korkowej

Rozmiar Y – średnica dolna zatyczki korkowej

Rozmiar H – wysokość całkowita zatyczki korkowej

Rozmiar H1 – wysokość górnej części zatyczki korkowej

Rozmiar H2 – wysokość dolnej części zatyczki korkowej