korek na ścianę Deko Snow

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: korkowo
 • Dostępność: Jest Jest  (9186 szt.)
  Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • Cena netto: 7,95 zł 11,00 zł 9,78 zł

korek ścienny Deco Snow 600x300x3mm

korek ścienny Deco Snow 600x300x3mm

Korek na ścianę

Chcesz nadać wyjątkowość swojemu wnętrzu? Sięgnij po korek!

Nadaj swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter, kupując korek ścienny Deko Snow. W ten sposób nie tylko sprytnie przemycisz do swojego domu nowatorskie rozwiązania dekoracyjne idące w parze z nowoczesnymi trendami, ale również ocieplisz własną przestrzeń. Płyty korkowe z kolekcji Deko oferowane przez sklep Korkowo, to coś więcej niż zwykłe dekoracje wnętrz - boazeria korkowa, którą Ci oferujemy to również doskonała termoizolacja, izolacja akustyczna oraz naturalność i komfort. Korek doskonale wygłuszy pomieszczenie, nie przepuszczając dźwięków z zewnątrz, jak i nie pozwalając przedostać się im poza ściany pomieszczenia.

 

Korek akustyczny ze względu na swoje naturalne właściwości sprawi, że pomieszczenia, w których zostanie przez Ciebie wykorzystany, staną się ciche, ciepłe oraz przytulne i bezpieczne dla osób z alergią. Korek wykorzystany jako element dekoracyjny doda twoim wnętrzom naturalności i świeżości niespotykanych w pomieszczeniach, które są pozbawione nowoczesnego rozwiązania, jakim jest obecnie korek ścienny. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swoich gości pomysłowością i nowoczesnym wystrojem wnętrz, a przy tym zapewnić sobie oraz domownikom komfort, ciepło i bezpieczeństwo, korek na ścianę jest rozwiązaniem, którego poszukujesz!

 

Korek ścienny - aranżacje według twojego pomysłu

Płyty korkowe na ścianę mogą pozytywnie wpłynąć na wystrój wnętrz, ocieplić je i dodać wiele wdzięku. To, w jakiej formie i kształcie to uczynią - zależy tylko od Ciebie! Korek ścienny może zostać wykorzystany w różnych stylach architektury wnętrz, a korek dekoracyjny Deko Snow nadaje się do tego idealnie ze względu na swój kolor i teksturę. Możesz tworzyć przy jego użyciu całe „ściany korkowe” albo użyć go tak, aby podkreślić główne elementy wystroju wnętrza. Korek dekoracyjny Deko Snow rozjaśni twój dom, a w połączeniu z naturalną roślinnością będzie sprawiał oszałamiające, niepowtarzalne wrażenie! Jest to w pewnym sensie produkt uniwersalny, znajdujący wiele zastosowań; dzięki któremu możesz stać się architektem wnętrz we własnym domu. Dlatego jest to jeden z tych produktów, które cieszą się u nas sporym zainteresowaniem i popytem. Jakie korzyści dadzą Ci panele korkowe ścienne?

 

 • NOWOCZESNY WYSTRÓJ

 

 • IZOLACJA AKUSTYCZNA

 

 • IZOLACJA TERMICZNA

 

 • UNIWERSALNE WYKORZYSTANIE

 

Oferujemy Ci kompleksową pomoc!

Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z naszej oferty i możliwości, jakie dają Ci nasze produkty. Korek jest oczywiście naturalnym materiałem, jednak produkty wykonane z tego materiału, aby mogły zostać użyte w odpowiedni sposób, potrzebują kompleksowej obsługi. Płyta korkowa na ścianę sama się niestety nie położy... Korek ścienny - montaż produktu będzie możliwy tylko przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi, które również znajdują się w naszym sklepie. Co jest potrzebne, aby położyć korek na ścianę? Przede wszystkim klej do korka ściennego oraz packa do kleju – to one stanowią niezbędną pomoc przy kładzeniu korek na ścianę. Nie obawiaj się, wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie.

 

Korek ścienny - cena

Cena to często decydujący czynnik przy wyborze zakupu odpowiedniego produktu – zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego chcemy zapewnić Cię, że ceny naszych produktów są konkurencyjne. Nie traktujemy tak ważnego dla Ciebie aspektu „ryczałtowo”, dlatego ceny naszych produktów różnią się w zależności od wymiarów czy faktury, jaką posiada dana płyta korkowa. W ten sposób chcemy zapewnić Ci możliwość indywidualnego doboru płyt tak, abyś miał pewność, że wybrana przez Ciebie płyta korkowa jest idealnym wyborem dla twojego domu.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Rozmiar płytek: 600 x 300 x 3mm

ilość: 0,18m2/1szt.
Opakowanie zbiorcze: 1,98 m2/1zgrzewka

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %