podkład korkowy 3mm

 

PODKŁAD KORKOWY

PARAMETRY TECHNICZNE:
 • Wymiary rolki: 1m x 10m x 3 mm,
 • Wyciszenie: 19 dB,
 • Opakowanie: 1 rolka = 10 m2,
 • Gęstość objętościowa: 200 - 220 kg/m3,
 • Wyrównanie nierówności do 2mm
 • Nasiąkliwość: 2 - 4 %.
 • Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK,
 • Waga: ok. 6kg
 • Antystatyczność - TAK
 • Antyalergiczny – TAK
 • Cena netto: 12,59 zł / m2 19,99 zł 15,49 zł / m2
 • m2

podkład korkowy pod panele 3mm - najchętniej kupowany podkład korkowy!

podkład korkowy zalety

                               eko korek

korkowo-przelewy-karty-kredyt

Darmowa dostawa od kwoty 1600zł*

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Bezpośredni importer z największych Portugalskich i Hiszpańskich fabryk.

 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Podkład korkowy 3mm

 

Jeśli zastanawiasz się czym wygłuszyć podłogę w mieszkaniu i szukasz idealnego podkładu, to świetnie trafiłeś! W tej roli najlepiej sprawdzi się korek na podłogi, który dostępny jest w różnych grubościach. Podkład korkowy 3mm to idealne rozwiązanie pod wszelkiej maści podłogi pływające. Wykorzystaj korek akustyczny, aby stłumić dźwięki kroków, biegającego psa czy spadających przedmiotów. Podkład korkowy pod panele to innowacyjne rozwiązanie o szerokim spektrum zastosowań.

 

Dlaczego podkład korkowy jest lepszy od innych materiałów?

Korek jako materiał, którego izolacja termiczna i akustyczna cechuje się wysoką skalą, broni się swoimi właściwościami. Jest w pełni naturalnym produktem, czego nie można powiedzieć o innych materiałach stosowanych w izolacji podłóg. Cechuje się wszystkimi właściwościami naturalnymi drzewa korkowego, z którego jest pozyskiwany. Jest neutralny dla człowieka, a dzięki właściwościom antystatycznym dodatkowo doskonały dla alergików. Nie chłonie wody, nie przyciąga kurzu, nie niszczeje pod wpływem ciężarów czy upływu czasu. Innymi słowy, podkład korkowy 3mm pozostanie tej samej grubości nawet jeśli będzie poddawany naciskom mebli przez wiele lat. Co więcej, mimo stosunkowo cienkiej warstwy, podkłady korkowe pod panele doskonale izolują ciepło i dźwięki. Stanowią więc bezkonkurencyjny materiał o pełni naturalnej strukturze.

 

podkład korkowy

 

Wykładzina korkowa, czyli jak korek sprawdza się na podłodze?

Jeśli chodzi po podkład korkowy 3mm, to stanowi on doskonały wybór również jako podkład korkowy pod panele. Warto jednak nadmienić, że tej grubości korek może także pełnić funkcję pod wykładzinę. Takie wykładziny korkowe sprawdzą się w mieszkaniach alergików, którzy szukają naturalnych materiałów do wykończenia wnętrza. Mata korkowa tej grubości może być wykorzystywana zarówno do dekoracji ścian, jak i wykańczania podłóg. Wyjątkowo lekki korek pod panele stanowi idealne rozwiązanie, jeśli szukasz naturalnych i bezpiecznych materiałów.

 

Korek pod panele opinie – czyli co sądzą o tym inny?

Kiedy sprawdzimy opinie, szybko zauważymy, że korek nie ma sobie równych pod względem izolacyjności. Szczególnie jeśli interesuje nas stosunkowo cienka izolacja termiczna. Wówczas podkład korkowy jest najlepszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku. Warto jednak podkreślić, że najlepszy korek pozyskiwany jest z fabryk w Portugalii i Hiszpanii. To właśnie podejmując współpracę z najlepszymi fabrykami na świecie, staliśmy się bezpośrednim importerem tego materiału. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować najlepszy produkt na rynku, który produkowany jest w stu procentach z naturalnych materiałów.

 

Podkład z korka o grubości 3mm to rozwiązanie, które doskonale wyciszy każdą podłogę. Bez względu na to, czy chcesz wykończyć ją panelami, linoleum czy parkietem drewnianym. Mata korkowa sprawdzi się doskonale. Możesz ją z powodzeniem zastosować również pod dywan czy wykładzinę. Co najważniejsze, korek nigdy nie straci swoich naturalnych właściwości. Mimo upływu czasu, mimo niekorzystnych warunków (wilgoć, zmiany temperatur, nacisk mebli), zawsze pozostanie tej samej grubości. Korek na podłogę, to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa na lata!

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary rolki: 1m x 10m x 3 mm
Opakowanie: 1 rolka = 10m2
Gęstość objętościowa ISO 7322: 200–220 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4%
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 200 kPa
Współczynnik ściśliwości: 20–45%
Powrót do pierwotnego kształtu: ≥ 70%
Wyciszenie dźwięków uderzeniowych: 19dB
Wytrzymałość mechaniczna: ≥ 45 cm
Wytrzymałość na ściskanie: ≥ 300 kPa
Odkształcenie przy ściskaniu: ≥ 25 kPa
Obciążenie dynamiczne: ≥ 100000 cykli
Wyrównanie nierówności: do 40%