podkład korkowy 4mm

PODKŁAD KORKOWY

PARAMETRY TECHNICZNE:
 • Wymiary rolki: 1m x 10m x 4 mm,
 • Wyciszenie: 21 dB,
 • Opakowanie: 1 rolka = 10 m2,
 • Gęstość objętościowa: 200 - 220 kg/m3,
 • Wyrównanie nierówności do 40%
 • Nasiąkliwość: 2 - 4 %.
 • Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK,
 • Waga: ok. 8kg
 • Antystatyczność - TAK
 • Antyalergiczny – TAK
 • Cena netto: 17,52 zł / m2 26,00 zł 21,55 zł / m2
 • m2

podkład korkowy pod panele 4mm

 

 

 

 

podkład korkowy zalety

korkowo-przelewy-karty-kredyt

Darmowa dostawa od kwoty 1600zł*

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Bezpośredni importer z największych Portugalskich i Hiszpańskich fabryk.

 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Podkład korkowy 4mm

 

Jeśli dbasz o zdrowie swoje oraz swoich bliskich, stawiasz na bezpieczne materiały. Korek niewątpliwie należy do tego grona, dlatego też coraz więcej osób świadomie wybiera podkłady korkowe pod panele. Podkład korkowy 4mm to najchętniej wybierany rodzaj korka, który ma szerokie spektrum zastosowań.

 

podkład korkowy właściwości

 

Podkład korkowy pod panele – bezkonkurencyjny materiał izolacyjny

Korek pod panele to bezkonkurencyjne rozwiązanie, które staje się coraz częściej stosowane. Jako produkt naturalny stanowi idealną formę izolacji akustycznej oraz termicznej. Co więcej, podkład korkowy 4mm to najlepszy wybór dla większości podłóg pływających. Doskonale wyrównuje podłoże i stanowi świetną izolację. Zdecydowanie korek zaliczany jest do materiałów klasy premium, które cechują się wysoką skutecznością. Dzięki niemu wygłuszysz podłogę oraz zapewnisz wnętrzu ciszę i spokój. Podkład korkowy pod panele zagwarantuje również utrzymanie odpowiedniej temperatury w mieszkaniu. Dzięki wysokim właściwościom izolacyjnym korek nie przepuszcza ani nie pochłania ciepła. Jest to więc najlepsza izolacja termiczna.

 

Korek pozostaje niezmienny mimo upływu czasu

W przeciwieństwie do innych materiałów podkład z korka pod panele nie traci swoich właściwości z biegiem czasu. Inne materiały często pod wpływem nacisku zmieniają swoją grubość, nie są odporne na wahania temperatur czy wilgotności. Korek zachowuje swoje parametry i jest w pełni odporny na wilgoć oraz zmiany temperatur. Co więcej, mimo nacisku (np. pod ciężarem mebli), nie zmieni on swojej grubości. Podkład korkowy 4mm będzie nadal miał 4mm nawet poddawany kilkuletnim ciężarom. To zasługa naturalnej porowatości materiału.

 

Wykładzina korkowa – idealna da alergików i nie tylko

Naturalna mata korkowa to idealne rozwiązanie dla osób z alergiami. Dzisiaj coraz więcej jest osób uczulonych na roztocza. Korek wykazuje właściwości antystatyczne, co podnosi komfort użytkowania. Dzięki swoim naturalnym właściwościom korek poprawia mikroklimat wnętrza. Dlatego też coraz częściej wykorzystuje się korek akustyczny jako podkład korkowy.

 

Innowacyjność w połączeniu z ekologią

Korek na podłogę to rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających. Stanowi bowiem doskonałą izolację, a także wpływa pozytywnie na poprawę mikroklimatu wnętrza. Co więcej, jest produktem w stu procentach naturalnym, co w dobie ekologii jest niezwykle ważnym aspektem. Dlaczego warto wybrać akurat nasz korek? Oferowane przez nas podkłady korkowe pod panele to produkty najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło pozyskać niezbędną wiedzę i kontakty. Dlatego też dzisiaj jako bezpośredni importer gwarantujemy towar najwyższej jakości prosto z najlepszych fabryk korka z Portugalii i Hiszpanii. W naszej ofercie znajdziesz podkład o różnej grubości, co pozwala dostosować produkt do własnych potrzeb.

Korek pod ogrzewanie podłogowe nowoczesne rozwiązanie

 

Często fachowe firmy montujące podłogi używają podkładu korkowego do folii grzewczych na podczerwień. Najczęściej używany jest podkład korkowy o grubości 4mm oraz 5mm do montażu folii grzewczych na podczerwień. Współpracujemy z producentami folii grzewczych na podczerwień, którzy są bardzo zadowoleni z naszych podkładów korkowych wysokiej jakości z największych portugalskich fabryk.

Korek jest znakomitym izolatorem cieplnym, dla tego dedykujemy użycie podkładu korkowego do foli grzewczej. Oba te produkty polecane są w szczególności do podłóg takich jak panele laminowane oraz z naturalnego drewna. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami w celu polecenia sprawdzonych produktów na wiele lat.

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary rolki: 1m x 10m x 4mm
Opakowanie: 1 rolka = 10m2
Gęstość objętościowa ISO 7322: 200–220 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4%
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie: ≥ 200 kPa
Współczynnik ściśliwości: 20–45%
Powrót do pierwotnego kształtu: ≥ 70%
Wyciszenie dźwięków uderzeniowych: 21dB
Wytrzymałość mechaniczna: ≥ 45 cm
Wytrzymałość na ściskanie: ≥ 300 kPa
Odkształcenie przy ściskaniu: ≥ 25 kPa
Obciążenie dynamiczne: ≥ 100000 cykli
Wyrównanie nierówności: do 40%
K
Krzysztof
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Dziękuje wam za pomoc przy wyborze korka, podkład korkowy naprawdę zmienił akustykę podłogi, podkład korkowy 4mm spełnił moje wygórowane oczekiwania jakościowe.
Recenzja potwierdzona zamówieniem.