mata do jogi z korka

mata do ćw. jogi z korka 610x1800mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: 24h
  • Cena netto: 81,29 zł / szt. 170,00 zł 99,99 zł / szt.
  • szt.

Mata korkowa do ćwiczeń jogi

 

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów do ćwiczeń we własnym domu. Polecamy wykonane z najwyższej jakości korka, maty do jogi i do fitnessu, jak również kostki, bolstery i wałki do jogi.

Na pewno przynajmniej niektórzy nasi klienci uprawiają sport, są w jakiś sposób aktywny i często wykonują ćwiczenia domowe, do których zalicza się na przykład yoga. W naszym asortymencie odnajdą Państwo dla siebie wiele akcesoriów, które ułatwią ćwiczenia, poza tym wykazują się stosunkowo niewielką masą podczas ich transportu. Bardzo ciekawy dla wielu osób jest nasz produkt yoga mat. Jest to korkowa mata do jogi, która posiada wiele zalet. Z racji tego, że wykonana jest z naturalnego materiału, jakim jest korek, to mogą być Państwo pewni, że ćwicząc na macie jogę, czy aerobik, nie nabawią się przykrych konsekwencji. Na zwyczajnych matach wraz z wilgocią z potu pojawiają się drobnoustroje, które mogą wywołać wiele dolegliwości, chorób i zapaleń. Nasza karimata do jogi z korka powoduje, że drobnoustroje nie mnożą się na jej powierzchni, poza tym wilgoć jest dobrze wchłaniana, nie powodując przy tym ślizgania się ciała po macie. Jest również bardzo elastyczna, miękka i lekka, co w transporcie nie stanowi żadnych przeszkód.

Oprócz tego, że joga mata jest chętnie kupowanym akcesorium, polecamy również inne, równie niezbędne do ćwiczeń, na przykład pilates i ćwiczeń wytrzymałościowych. W naszej ofercie znajdą Państwo klocki do jogi o różnym wymiarach i wadze. Wykonana z korka, kostka do jogi posiada wszystkie jego cechy, czyli jest sztywna, stabilna na wszystkich powierzchniach i nie akumuluje na swej powierzchni potu, dzięki czemu chwyt jest zawsze pewny. W ofercie znajdą Państwo także bolster do jogi i wszelkie  inne akcesoria.

Jako że korek jest materiałem naturalnym, można mieć pewność, że nie dojdzie do niepożądanych reakcji uczuleniowych, czy osób dorosłych, czy dzieci. Jak wiadomo, joga oferuje bardzo bogaty zestaw ćwiczeń na poprawę ogólną organizmu, więc należy mieć pewność, że wraz z naszymi akcesoriami do jej ćwiczenia, uzyskają Państwo wiele korzyści, jakie płyną z tego typu aktywności. Proponujemy wyposażenie pomieszczeń, które będą Państwu bardzo pomocne do ćwiczeń. Podstawą są maty do jogi, czyli mata korkowa, którą można rozłożyć na każdej, nawet wilgotnej powierzchni mając pewność, że mata joga będzie pewnie do niej przylegać, zabezpieczając przed niekontrolowanym przesuwaniem.

Zakupić u nas można klocki do jogi w przyjemnym dla oka kolorze, ale też wałek do jogi i bolster. Mogą być Państwo pewni, że nasze produkty są wykonane tylko z najwyższej jakości korka i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych produktów był dokładnie sprawdzony pod względem jakościowym i technicznym.