panel korkowy 3d STRIPE

KOREK 3d

PARAMETRY TECHNICZNE:

wymiar przekątnej: 425 x 245 x 10mm

ilość 1m2: 1m2=19szt.

Opakowanie zbiorcze: 9szt/1zgrzewka

waga: ok. 250g /1szt

Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,053 W/mK

Gęstość objętościowa: 310 kg/m3

Nasiąkliwość: 2 - 4 %

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: korkowo
 • Dostępność: Jest Jest
 • Czas realizacji: do uzgodnienia
 • Cena netto: 19,50 zł / szt. 23,99 zł / szt.
 • szt.

panele korkowe 3d STRIPE

Panele korkowe 3D STRIPE – oryginalny sposób na ekologiczne wnętrze z trójwymiarowym efektem

 

Korek może być wykorzystywany na mnóstwo sposobów. Jednym z nich jest panel korkowy na ścianę, który nie tylko stanowi ciekawą dekorację, ale także pełni charakterystyczne dla korka funkcje. Korek ścienny 3D to rozwiązanie dla prawdziwych miłośników oryginalnych dekoracji ściennych. Panele wykonane z należytą precyzją z wykorzystaniem w pełni naturalnego surowca to rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów. Dzięki nim stworzysz przytulne wnętrze o prostym, aczkolwiek wyrafinowanym stylu.

 

Dlaczego warto postawić na korek 3D?

Korek ozdobny na sciany pozwala puścić wodze fantazji i stworzyć nietuzinkowy projekt w każdym wnętrzu. Wykorzystywany jest nie tylko w domu, ale coraz częściej w biurach, restauracjach czy hotelach. Panele korkowe 3D stanowią oryginalną dekorację same w sobie. Można je dowolnie łączyć, dzięki czemu uzyskamy ciekawe, geometryczne wzory. Dodatkowo panele ścienne korkowe stanowią świetną izolację termiczną i akustyczną. Sprawdzają się świetnie w lokalach usługowych, gdzie ważne jest wyciszenie dźwięków i echa. Dodatkowo dodają naturalnego efektu wykończenia i nadają wnętrzu przytulności. Świetnie zatrzymują ciepło oraz poprawiają mikroklimat, co także przekłada się na lepsze samopoczucie. Są w pełni naturalnym materiałem, który dodatkowo dostępny jest w różnych kolorach.

 

Jak powstają panele korkowe 3D?

Panel korkowy 3D to produkt w 100% naturalnego pochodzenia. Do jego produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane kruszywo, które uzyskujemy podczas produkcji korkowych zatyczek do wina. Kruszywo korkowe poddawane jest innowacyjnej obróbce i w połączeniu z ekologicznym spoiwem umieszczane w specjalnych formach. Tak powstaje korek 3D, który na tym etapie nabiera finalnego kształtu. Starannie opracowany system produkcji pozwala zachować wszystkie właściwości korka i zapewnia ekologiczny, 100% naturalny produkt. Panele ścienne korkowe są więc w pełni biodegradowalne. Niemniej jednak jest to produkt o wysokiej odporności na działanie wilgoci, temperatur czy innych szkodliwych warunków. Przekłada się to na jego wytrzymałość i praktyczność.

 

Stwórz innowacyjną dekorację, stawiając na korek na ścianę w różnym odcieniu!

Dostępne w naszej ofercie panele z korka na ścianę mają różne odcienie. Najpopularniejszym są naturalne barwy, niemniej jednak dysponujemy również paletą kolorów. Warto w tym miejscu podkreślić, że płyta korkowa barwiona jest na całej objętości kruszywa, a nie tylko na powierzchni. W przeciwieństwie do malowanych stanowi trwalszy produkt, na którym ewentualne drobne zarysowania stają się niewidoczne.

Nasze korkowe panele ścienne dostępne są aż w 9 różnych odcieniach:

 • naturalny,
 • beżowy,
 • brąz,
 • żółty,
 • zielony,
 • ciemnozielony,
 • czarny,
 • ciemnoniebieski,
 • błękity.

Dzięki tak szerokiej palecie kolorów mogą Państwo stworzyć nietuzinkowe efekty. Można dowolnie łączyć kolory lub stawiać na jednobarwne ściany. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

 

Panele korkowe 3D sprawdzą się świetnie jako korek akustyczny na ścianę. Bardzo często stanowią właśnie wypełnienie kabin nagraniowych, które wymagają odpowiedniego wyciszenia. Dzisiaj korek akustyczny wykorzystywany jest również w budynkach mieszkalnych.

Korek na ścianie w wersji 3D STRIPE dostępny jest wyłącznie na zamówienie, a czas realizacji trwa zwykle do 21 dni.