tablica korkowa 30x40cm

tablica korkowa 30x40cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: korkowo
  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: na zamówienie

Tablice korkowe wymiary i rodzaje tablic korkowych

Istnieje bardzo wiele rodzajów tablic korkowych. Można je również wykonać samemu albo też wygospodarować pewną powierzchnię ściany z korka dla uzyskania tablicy. Tutaj wiele zależy od Państwa wyobraźni, gdyż korek techniczny jest wspaniałym materiałem i łatwo poddaje się obróbce.

Układając płyty korkowe na ścianach we własnym domu, można pewną część ściany przeznaczyć na tablicę korkową, oczywiście, jeśli zachodzi taka potrzeba. Wówczas ściana pokryta jest ładnym korkiem, a w dodatku służy jako tablica korkowa. Można ją dodatkowo obramować albo pozostawić bez ramy. Szczególnie sprawdza się to w pokoju dziecięcym, gdzie dzieci przywieszają sobie różne obrazki, maskotki i inne gadżety. Tak więc ściana z korka doskonale nadaje się do tego celu.

Nabywając u nas tablice korkowe, mają Państwo pewność, że są to artykuły najwyższej jakości nadające się nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na dworze. Może nie powinny znajdować się w bezpośrednim kontakcie z wodą, czyli deszczem lub śniegiem, ale mata korkowa używana w tablicy i pokryta specjalnym lakierem, który zabezpieczy ją przed skutkami wilgoci, nadaje się do tego celu.

Standardowo, tablice korkowe mają wymiary od 300 mm x 400 mm do 1200 mm x 2000 mm, ale możemy wyprodukować tablice korkowe w niestandardowym rozmiarze, jaki Państwu odpowiada. Jeśli więc interesuje Państwa tablica korkowa na wymiar, to zapraszamy do kontaktu, a otrzymają ją Państwo w dokładnie takim rozmiarze, jaki Państwa zadowala.

Nasze tablice z pewnością mogą konkurować z takimi produktami jak tablica korkowa Ikea, gdyż pomimo użycia wyselekcjonowanych materiałów do jej wyprodukowania, jest cenowo zbliżona, a ponadto jest lepiej wykończona niż tablica korkowa Ikea.

Posiadamy również korek samoprzylepny, dzięki któremu stworzą Państwo własną tablicę. Jedną z cech wcześniej niewymienionych jest to, że nasza mata korkowa nie kruszy się, dzięki czemu możliwe jest jej dokładne przycinanie i nie dochodzi do strzępienia się jej brzegów. Jak mogą Państwo zauważyć, nasze tablice korkowe wymiary posiadają zróżnicowane i są różnie obramowane w drewno, czy w tworzywo sztuczne.

Zapraszamy do wybrania tablicy dla własnych zastosowań.