Korek do biura

Korek do biura – jak usprawnić pracę i zwiększyć wydajność pracowników?

 

W biurze miejsce na notatki stanowi kluczowe znaczenie. Pozwala na komunikację pomiędzy pracownikami zmian, przez co często stanowi niezbędny element wyposażenia. Świetnie w tej roli sprawdzi się korek na ścianę, który będzie pełnił kilka funkcji. Po pierwsze sprawdzi się, jako tablica korkowa, a przy tym będzie stanowić idealne wyciszenie oraz docieplenie wnętrza. Ściany z korka stanowią więc świetne rozwiązanie, które w biurze może nie tylko usprawnić pracę.

Jak wyposażyć miejsce w pracy? Ważne informacje zostaw na tablicy korkowej!

Odpowiednio przygotowane miejsce pracy stanowi podstawę wydajności pracowników. W trakcie wyposażania biura nie można zapomnieć o komfortowej formie tworzenia notatek i informacji do przypomnienia. Korek na ścianie spełni tę funkcję, a dodatkowo stylowo podkreśli każde wnętrze.

Tworząc tablicę korkową warto postawić na płyty korkowe średnioziarniste o grubości 7mm lub 10mm. Optymalna grubość korka oraz jego fraktura zapewnią wieloletnią satysfakcję. Taki korek na ścianie będzie również świetną formą wyposażenia wnętrza, która doda mu naturalności i stylu. Co więcej, dzięki właściwościom samego korka, biuro stanie się cieplejsze, przyjemniejsze i znacznie lepiej wyciszone. Korek akustyczny zapewni wysoki komfort pracy, co także przekłada się na większą wydajność.

płyta korkowa zastosowanie

 

Szukasz ciekawych efektów wizualnych? Postaw na korek na ścianie w Twoim biurze!

Taka mata korkowa na ścianę może stanowić spektakularne wyposażenie wnętrza, które wniesie mnóstwo świeżości i oryginalności. Wystarczy, że postawisz na korek dekoracyjny z linii Deko, a możesz uzyskać niepowtarzalne efekty wizualne. Ten korek na ścianę podkreśli oryginalność wnętrza, nada mu stylu i dodatkowo poprawi jego mikroklimat. Wszystko dzięki naturalnym właściwościom korka, który jest niezwykle odporny na działanie wilgoci, uderzenia czy wstrząsy. Ściany z korka zdecydowanie podnoszą komfort pracy, zapewniając odpowiednią izolację akustyczną i termiczną. Dodatkowo stawiając na linię Deko, możesz wybrać korek w różnych odcieniach, co pozwala osiągnąć nietuzinkowe efekty wizualne. Stylizacja wnętrza za pomocą korka dostępnego w naszym asortymencie daje ogromne możliwości. Dostępne są płyty korkowe na ścianę w różnych odcieniach, a także rozmaitych frakcjach. Koniecznie sprawdź linię Tigre, Deko Snow, czy panel ścienny 3d i wybierz korek dopasowany do swoich gustów i potrzeb!

 

Dopełnij stylizację, stawiając na podkładki korkowe na twoje biurko!

Mata korkowa na ścianę zapewni optymalne miejsce do mocowania notatek, a dopełnieniem tej stylizacji będą podkładki korkowe na stół. Zastosowane na biurko zagwarantują doskonałą ochronę i podkreślą stylizację wnętrza. Takie podkładki korkowe to również izolacja dla napojów. Otóż podkładki pod kubek korkowe świetnie zatrzymują ciepło, nie pozwalając na szybkie stygnięcie napoju. Dla pracowników ma to kluczowe znaczenie, dlatego też warto pomyśleć o wyposażeniu biura właśnie w podkładki korkowe.

Dostępne w naszej ofercie podkładki mają różne kształty, grubości czy kolory. A może szukasz dodatkowej formy reklamy? Postaw na podkładki reklamowe, które mogą stanowić ciekawy gadżet w Twoim biurze. Dzięki możliwości nadruku możesz stworzyć własną wizję podkładek, które będą oryginalną formą reklamy Twojego biznesu! Takie podkładki możesz wykorzystać w biurze lub podarować w formie dodatkowego prezentu klientowi. Są uniwersalne i znajdują mnóstwo zastosowań.

podkładka korkowa

 

Mata korkowa jako rozwiązanie idealne do każdego biura!

Korek w rolce stanowi odpowiedź na wiele pytań odnośnie wyposażenia wnętrza w biurze. Jest wygodny w montażu, lekki i bardzo odporny. W formie tablicy najlepiej sprawdzi się korek w rolce o grubości 6mm, 8mm lub 10mm. Warto pamiętać, że im grubszy korek, tym lepsza izolacja akustyczna oraz termiczna. Co więcej, grubość korka wpływa również na wytrzymałość materiału na wielokrotne mocowanie notatek. W biurze ma to więc kluczowe znaczenie.

Korek w rolce pozwala osiągnąć tablicę korkową w dowolnej formie. Możesz go bowiem dowolnie przycinać, a sam montaż na odpowiednim kleju zapewnia silne mocowanie. Klej do korka również znajdziesz w naszym asortymencie. Wybierając korek w rolce, możesz stworzyć ciekawe wzory, nietuzinkowe dekoracje czy chociażby właśnie tablicę korkową o idealnych wymiarach. Taki korek na gabloty sprawdza się idealnie, dlatego też wielu naszych klientów chętnie sięga po korek w rolce różnej grubości.

 

Płyta korkowa jako wygłuszenie ściany działowej z halą produkcyjną

W biznesie nastawionym na produkcję, gdzie biuro przylega do hali produkcyjnej, niezbędna jest odpowiednia izolacja akustyczna. Na Korkowo znajdziesz najlepszy korek akustyczny, który zapewni odpowiednie wygłuszenie ścian. Dzięki niemu wyciszysz wnętrze biura, co zapewni wyższy komfort użytkowania i przełoży się na lepszą wydajność pracowników biurowych. Korek z uwagi na swoje naturalne właściwości doskonale absorbuje wszelkie dźwięki. Wyciszy więc nie tylko dźwięki z powietrza, ale także wibracje czy dźwięki uderzeniowe.

Postaw na najwyższą jakość i wybierz mądrze wyposażenie swojego biura! Stawiając na korek jako materiał wyciszający ściany, wybierz płyty korkowe o grubości 10mm lub 20mm. Pamiętaj o prostej zasadzie – im grubsza płyta, tym efekt wygłuszenia będzie lepszy. Dlatego też do biura dzielącego ścianę z halą produkcyjną generującą wysokie dźwięki, najlepiej sprawdzi się płyta korkowa 20mm. W biurze nieco oddalonym od hali można zastosować cieńszy korek. Takie rozwiązanie nie tylko wygłuszy, ale także znacznie podniesie komfort cieplny w biurze. Należy pamiętać, że to także ma kluczowe znaczenie dla wygody pracowników, która przekłada się bezpośrednio na ich wydajność!

korek akustyczny

Polecane produkty

płyta korkowa średnioziarnista 915x610x7mm

płyta korkowa średnioziarnista 915x610x7mm

płyty korkowe średnioziarniste 915x610x7mm
płyta korkowa średnioziarnista 915x610x10mm

płyta korkowa średnioziarnista 915x610x10mm

płyty korkowe średnioziarniste 915x610x10mm
korek na ścianę Deko Snow

korek na ścianę Deko Snow

korek ścienny Deco Snow 600x300x3mm
Korek w rolce 6mm

Korek w rolce 6mm

zobacz produkty: Korek w rolce 6mm Rolka korkowa 1m x10m x6mm (10m2) PARAMETRY TECHNICZNE: Szerokość: 100cm Grubość: 6mm Długość: 10m Wiel...
Korek w rolce 10mm

Korek w rolce 10mm

zobacz produkty: Korek w rolce 10mm PARAMETRY TECHNICZNE: Szerokość: 100cm Grubość: 10mm Długość: 5m Wielkość granulatu: 0,5-4mm Współczynn...
płyta korkowa gruboziarnista 915x610x20mm

płyta korkowa gruboziarnista 915x610x20mm

PŁYTA KORKOWA: PARAMETRY TECHNICZNE:   Wymiary płyty:915x610x20mm Wielkość granulatu: 2 - 5 mm Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,...